Firmast

HF Tulekustutus

veeudu
HF Tulekustutus AS on Marioff Corporation OY ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Venemaal ning on spetsialiseerunud veeudu kustutussüsteemide müümisele, projekteerimisele, paigaldamisele ning hooldusele antud piirkondades.

Senini on tulekustutussüsteemina laialdaselt kasutatud sprinklersüsteeme, Hi-Fog (veeudu) süsteemil on oma uudse tehnilise lahenduse tõttu sprinklersüsteemide ees rida eeliseid: Hi-Fog süsteem suudab tule kustutada sprinklersüsteemist oluliselt kiiremini, tuues seega kaasa väiksemad tulest ja suitsust põhjustatud kahjud, samuti on Hi-Fog süsteemi võimalik paigaldada kõrgete lagedega ruumidesse, kuhu sprinklersüsteeme paigaldada võimalik ei ole. Hi-Fog süsteemi töö tulekahju kustutamisel toob süsteemi olemusest (vee pihustamine uduks) tulenevalt endaga kaasa ka kordades väiksemad veekahjud, mis võivad mõnikord olla isegi suuremaks kahju tekitajaks kui tuli (näiteks raamatukogude, muuseumite ja teiste taoliste suure kultuuriväärtusega objektide puhul).

Rahvusvaheline kontsern Marioff Corporation OY (peakorteriga Soomes) on asutatud 1985.a. ning on tänaseks saanud maailma juhtivaks kõrgsurve veeudukustutussüsteemide tootjaks ja paigaldajaks. Alates 1991.a. toodab Marioff Corporation OY innovatiivseid tulekustutussüsteeme, mida nimetatakse Hi-Fog süsteemideks. Hi-Fog süsteemi puhul on tegemist kõrgekvaliteedilise ja uuendusliku kõigile tänapäeva nõuetele vastava kustutussüsteemiga, mis on praegu olemasolevatest kustutussüsteemidest kõige uuem ja seetõttu ka tehnoloogiliselt kõige kõrgemalt arenenud ning mis oma spetsiifika tõttu on tuleohutuse seisukohast äärmiselt efektiivne.

Hi-Fog süsteeme on paigaldatud enamikes Euroopa Liidu riikides aga ka näiteks USA-s, Vene Föderatsioonis, Araabia Ühendemiraatides, Egiptuses, Austraalias, Türgis jne.